شرکت آرپا- درباره شرکت 

آرپا >> درباره


 

درباره آرپا
شرکت آرپا (آریانا پرداز آینده) یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید نرم افزار در حوزه های مختلف می باشد. بعد از چند سال فعالیت غیر رسمی، فعالیت رسمی شرکت آرپا از سال 1387 شروع شد و در مدت نسبتا کوتاه فعالیت، شرکت موفق شده است محصولات خود را در شرکتهای مختلف عرضه و راه اندازی نماید. هم اکنون بخشهای
تولید (نرم افزار، نیازسنجی و آنالیز، تحقیق و توسعه، تست)
پشتیبانی (پشتیبانی تلفنی، اینترنتی و حضوری، امکان سنجی، طراحی گزارشهای مور نیاز مشتری)
فروش
آموزش (آموزش کاربران، راه اندازی، پیاده سازی و خدمات مالی)
در شرکت آرپا مشغول به فعالیت میباشند.محصولات
محصولات شرکت آرپا در حوزه کامپیوترهای شخصی و موبایل طراحی شده اند.
محصولات حوزه کامپیوترهای شخصی، با ساختار و طراحی یکپارچه آنالیز، طراحی و تولید شده اند و نرم افزار در قالب یک مجموعه یکپارچه به مشتری ارائه میشوند. خصوصیاتی از جمله
طراحی و کاربری ساده
یکپارچگی محض در همه سطوح و اطلاعات
سرعت باورنکردنی! و بالا
استفاده از تکنولوژیهای روز
پیوستگی سالهای مالی
امکان افزودن موجودیتها و اطلاعات جدید در بخشهای مختلف (در صورت لزوم) توسط مشتری
قابلیت استفاده در فضای شبکه و اینترنت
قابلیت استفاده در شرکتهای دارای شعب و دفاتر مختلف
گزارشهای بسیار متنوع
در کنار دیگر امکانات نرم افزار به مشتری این آرامش را میدهد که بدون نگرانی و با حداقل درگیری در حوزه نرم افزار فعالیت خود را پیگیری نماید.

همچنین در حوزه نرم افزارهای مبتنی بر موبایل شرکت آرپا با ارائه محصولات مرتبط با دیگر نرم افزارهای خود به مشتریان خود این امکان را میدهد که فارغ از محدودیت زمان و مکان به گزارشگری اطلاعاتی پرداخته و یا در بعضی از حوزه ها مانند پخش و فروش اقدام به ورود و ارسال اطلاعات به دفتر مرکزی نماید.

از امکانات ویژه شرکت آرپا، آمادگی جهت افزودن امکانات و زیرسیستم های جدید جهت رفاه حال مشتریان خود می باشد.


مشتریان
مشتریان آرپا طیف گسترده ای از شرکتهای فعال در حوزه های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری می باشند. از نقاط قوت و افتخار آرپا، میزان رضایت مشتریان این شرکت از امکانات نرم افزار، سرعت در ارائه خدمات و نحوه ارائه پشتیبانی میباشد. لازم به ذکر است شرکت آرپا در راستای اثبات حسن نیت خود و نمایش توانمندیهای نرم افزار، آماده ارائه محصولات به صورت آزمایشی به شرکتها و مشتریان می باشد.