شرکت آرپا- مجوزها، تاییدیه ها و گواهی نامه های دریافت شده 

آرپا >> درباره >> مجوزها، تاییدیه ها و گواهی نامه های دریافت شده


 


عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

در اجرای ماده 12 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و حمایت عملی از حقوق یادشده درآن، با تلاش بی وقفه‌ی دست‌اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیت های تجاری رایانه ای مجاز، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار (مصوب 4/10/1379 مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه مصوب هیات وزیران (مصوب 24/4/1383) از تیرماه سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود و با ادغام انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران به عنوان سازمانی مردم نهاد در شش سال گذشته در این زمینه فعال بوده است.
عضویت در انجمن انفورماتیک ایران

فکر تأسیس انجمن انفورماتیک ایران از سال 1356 به وجود آمد و متعاقب آن اساسنامه‌ای برای انجمن تدوین و پیشنهاد شد. پس از بحث‌ها و تبادل نظرهای شفاهی و کتبی از جانب افراد علاقه‌مند، یک جلسه عمومی در تاریخ 28/6/1357 تشکیل شد که در آن ضمن بحث درباره اساسنامه و تصویب نام فعلی انجمن (به جای نام «انجمن کامپیوتر ایران» که قبلاً پیشنهاد شده بود)، یک گروه هفت نفری با اختیار تام برای پیگیری کارهای انجمن تا مرحله ثبت و تشکیل اولین مجمع عمومی بر طبق اساسنامه انتخاب شدندعضویت در انجمن مدیریت ایران

انجمن مديريت ايران موسسه اي است آموزشي، پژوهشي و علمي که سال 1339 تاسيس شده است و به صورت غير انتفاعي و غير سياسي فعاليت مي نمايد.
جوايز علمي و گواهينامه ها
تنديس بلورين اقتصاد سبز (برگزيده شده بين 900 شرکت و انجمن ايراني) - 1383
تقدير نامه اقتصاد سبز - 1383
اولين انجمن دريافت کننده گواهينامه ISO 9001-2000 از شرکت TUV Rhainland آلمان
گواهينامه تائيد صلاحيت مشاوره در رشته مديريت سيستم و اقتصاد از شرکت نوسازي صنايع ايران


گواهی تاییدیه نرم افزار از شورایعالی انفورماتیک


این گواهی پس از طی مراحل و فرایندهای مربوطه در شورایعالی انفورماتیک و بررسی نرم افزار که مختص نرم افزارهای تولید شده داخل کشور می باشد، صادر شده است.


پروانه انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


این گواهی پس از طی مراحل و فرایندهای مربوطه در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بررسی نرم افزار که مختص نرم افزارهای تولید شده داخل کشور می باشد، صادر شده است.


گواهی نامه ثبت نرم افزار رایانه ای از مرکز توسعه فناوری اطلاعات


این گواهی پس از طی مراحل و فرایندهای مربوطه در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بررسی نرم افزار که مختص نرم افزارهای تولید شده داخل کشور می باشد، صادر شده است.